Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségit lehet vásárolni?

Érettségit lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Állítólag lehet, de szerintem jobban járnál ha letennéd. Nem olyan nehéz, már lassan minden hülye kap.
2010. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

olyat bármikor tudsz, amivel nem mész semmire, mert nincs bejegyezve.

de ez okirattal való visszaélés vagy mi, az biztos, ha pl. munkáltató rájön később, beperelhet.

illetve nem tudsz továbbtanulni menni, mert rögtön kiderül hogy hamis.

régebben ha jól tudom, úgy hallottam voltak bejegyzett diplomák, de horrorisztikus áron..

2010. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

egyszer mikor fenn voltam józsefvárosin árultak.

értettségi 60e

nyelvvizsga 40e

jogi 50e


de ez vagy két éve volt. :D jót is nevettem, mert pont nyelvvizsgám után voltam. a csávó kiszúrt magának és nagyon rám akarta tukmálni, de nem vettem, úgyhogy nem tudom mennyire különbözik az igazitól.

jobban jársz ha megcsinálod, ennél nehezebb dolgok is vannak..

2010. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
a jogi az a jogsi :D
2010. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Sokat érünk a nem bejegyzett dolgokkal...


Amúgy most érettségi folyik a csapból is, lehet látni, hogy IQ teszt az egész. Nem értem azt, aki venni akar.

2010. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
erre csak annyit, h aki venni akar, az meg is érdemli:D:D
2010. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Te milyen iq tesztről beszélsz te hülye gyerek?

Ha kicsit is hasonlítana egy IQ tesztre, a gyerekek fele visszaadhatná, vagy meg sem kapná azt...van olyan ismerősöm, akinek 8 osztálya van, de cégei vannak, művelt, komoly ember! Ő is úgy vásárolt érettségit, mert újat nem tud neki mutatni, mivel képezte magát, szomjazott tudásra, csak akkoriban nem volt lehetősége tanulni!

HA arra céloztál, hogy annyira alap, mint a 8 osztály, azt megértem, mert olyan setét, buta emberek jönnek ki az iskolákból érettségivel, hogy beszélni sem tudnak....

2012. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!