Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hnap angolból előrehozott...

Hnap angolból előrehozott érettségi. Valami tipp, javaslat, jótanács, egyéb? =)

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Magnóhallgatásnál tényleg olvasd el, hogy miket kell megválaszolnod. Én ezt nem vettem komolyan, és rendesen kapkodtam a fejem, hogy mivan.
2010. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne görcsölj rá, és már nehogy belenézz :D
2010. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hnap csinálok előrehozotatt.

Jó tanácsként csak annyit tudok mondani, hogy ne izgulj, mindenhova írj valamit be, ha mást nem vmi választ találj ki (még magnónál is, ha nem is hallottad). És ne hagydd otthon a kabaládat (ha van). Én osztályozónál, amikor szóbeliztem, otthon hagytam és kihúztam a legnehezebb tételt.

Sok sikert!

Egy sorstárs

2010. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A levélnél ügyelj rá, hogy minden megadott szempontra kitérj, a B legyen legalább három bekezdésre tagolva, a gondolatok legyenek összefüggőek, használj kötőelemeket, pl but, so. Tanácsadó kifejezések: If I were you I'd..., I think you should ...
2010. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi sorstárs :)

viszem a gyűrűm :)



amúgy a szünetek hogy vannak?

vannak egyáltalán szünetek a 3 óra alatt?

2010. máj. 5. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyelvhelyesség és a magnóhallgatás között ált. van 15 perc szünet, de ha kell wc-re menned arra kimehetsz.
2010. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!