Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor most hogy vannak az...

Akkor most hogy vannak az érettségi tételek?

Figyelt kérdés

Esti gimibe járok de még nem volt szó az tételekről, így is eléggé le vagyunk maradva. Pl. magyarból most fejeztük be 10. anyagot, és májusban már érettségi. Nem is járok be rendesen az az igazság, nagyon le vagyok maradva. Matekból borzalmasan állok. (Megcsináltam múlthéten egy érettségit, összesen 18 pontot szereztem) Szeretném összekapni magam. Most leültem tanulni, de ha belegondolok milyen kevés időm van úgy érzem jobb lenne feladni. :/


Szóval a tételek hogy vannak? Van egy x számú tétel és abból minden évben kiválasztanak valamennyit és azt kérik számon minden iskolában? Vagy iskolánként, tanáronként változó, hogy mit kérnek? Mert mindkét változatot hallottam már.


Köszönöm előre is.

Illetve akinek van valami tippje, amivel elérőbb lehetek tanulásügyileg annak örülnék.


2017. jan. 20. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja azt hiszem most már világos. :D

[link]


Szóval ezek lesznek 2017-ben?

2017. jan. 20. 18:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Iskolánként és tanáronként változnak a tételek.

Matekhoz tipp: ismerkedj a függvénytáblázat használatával, csak abból megírható a középszintű érettségi legalább elégségesre (ha ez a cél).

2017. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha tanáronként változik akkor ez mi amit linkeltem?
2017. jan. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!