Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4-es 5-ös tanuló vagyok, de...

Sheepa kérdése:

4-es 5-ös tanuló vagyok, de nagyon félek a felvételitől. Holnap írom, és egyszerűen bármikor belegondolok szúr a szívem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Aludj!
2017. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is most már ne próbálj meg rá tanulni!!

Lazítsd kicsit, pl. hallgass zenét, vagy olvass ha szeretsz.

Mindenképpen aludd ki magad! Holnap reggel pedig egyél étcsokit ha szereted.

Sok sikert, szorítok neked!!

2017. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1. Vicces vagy. 2. Köszi. :)
2017. jan. 20. 21:43
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem lesz semmi baj! Én tavaly az érettségi előtt voltam ugyanígy, azt hittem, el fogok ájulni, aztán amikor besétáltam a terembe és leültem, rájöttem, hogy feleslegesen izgultam ennyire, mindenki átesik ezeken a dolgokon és mindenki túl is éli. Természetes, hogy félsz, de tényleg nincs okod az aggodalomra, főleg, ha jó tanuló vagy. Bízz magadban, menni fog! Hajrá!!
2017. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Amit az 1. irt, meg nagyon is, mivel kipihenten fog jol az agyad. Reggel csinalj minden ugy, mintha nem lenne semmi holnap. Ha reggelizni szoktal, reggelizz stb. Vigyel magaddal szolocukrot, esetleg reggel a patikaban vegyetek egy doboz Reergint(agyserkento), es abbol kapj be egy szemet, illetve legyen nalad viz. Sok sikert ;)
2017. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kicsit sem szántam viccnek!
2017. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly írtam a központit.

Figyelj, ne izgulj.

Sokan mondják, hogy nagy a tétje ennek az egész központinak.

Vigyel magaddal csokit, vizet. Aludd ki magad (mármint remélem kialudtad magad, mert már reggel van) és ne görcsölj.

Reggel már ne is gyakoroljál rá. Ha valamit eddig nem tudtál akkor reggel sem fogod megérteni

Ne izgulj, ülj le, zárd ki a külvilágot és legjobb tudásod szerint írd meg.

Hidd el, ha kijössz a központiról és úgy ítéled meg, hogy a feladatok nehezek voltak, akkor sem kell beparázni.

Nincs itt megadva egy minimum ponthatár, hogy pl.: Aki 50 pont alatt irja, annak semmi esélye sincs bekerülni, egy jó középiskolába.

Az átlag pontszám fog számítani és ha átlagra vagy a fölött írod akkor nyert ügyed van.

Drukkolok mindnyájotoknak 8-osok.

2017. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Na hogy ment?szerintem a matek nagyon nehez volt
2017. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát matekba durva volt szerintem a 10 meg a 6 feladat
2017. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én is borzalmasan féltem. A magyar pofon egyszerű volt (szerintem), de a matek...a 6 és 10-es feladat összesen 14 pont volt és mind a 14-et elvesztettem. Nagyon nehéz volt.
2017. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!