Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor is kapok ösztöndíjat ha...

Akkor is kapok ösztöndíjat ha nem vagyok annyira jó tanuló?

Figyelt kérdés
2-3 tanuló vagyok és azt szerintem tudni hogy attol kapok ösztöndíjat csak kevesebbet? Vagy egyáltalán nem?

2017. jan. 4. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem- és szakfüggő.
2017. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedből az sem derül ki, hogy általános iskoláról, középiskoláról, egyetemről vagy valami tök másról van szó. Az ösztöndíjról sem derül ki, hogy pontosan milyen, bár feltételezhető, hogy tanulmányi.
2017. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát így ebből konkrétan sz..r se derül ki. Milyen oktatási szint? Azon belül konkrétan? Milyen ösztöndíj? Jézusom, hogy lehet így kiírni egy kérdést. Ez alapján nem, nem fogsz kapni.
2017. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
9-es vagyok át szeretnék menni egy másik szakmára másik iskolába.
2017. jan. 4. 21:20
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha félév után megyek át akkor újra kell kezdenem majd az évet? Tehát újra 9-es leszek?
2017. jan. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!