Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami nem stimmel a "kreditei...

Valami nem stimmel a "krediteimmel" mert mindent teljesítek elvileg, és nem jön ki a 180. Az, hogy lehet?

Figyelt kérdés

Kicsit belezavarodtam...

Köszi előre is!


2017. jan. 21. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:

vagy a záróvizsgát nem számítottam bele...? Annak mennyi az értéke?

Köszi előre is!

2017. jan. 21. 13:54
 2/3 anonim ***** válasza:

A mintatantervet nézd végig, azzal hasonlítsd össze, mit végeztél el! A szakodhoz tartozó tantervben fel van sorolva az összes tárgy, kreditértékkel, és a végén ki kell jönnie a 180-nak! A megfelelő mennyiségű szabadon választott tárgyad is elvégezted? Illetve a szakdolgozatodért járó krediteket is hozzászámoltad? (Nálunk pl. a szakdolgozatot, mint tárgyat nem kell felvenni a neptunban, az ahhoz tartozó krediteket automatikusan adják hozzánk.)


Mivel a záróvizsgára menetel előfeltétele az abszolvált státusz, a zv biztosan nem ér kreditet.

2017. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen basszus, de hülye vagyok, a szakdolgozatért járó kreditekre gondoltam, bocsi! :)

Mindig a mintatanterv kötelező tárgyait vettem fel, illetve úgy tudom, hogy 10 kreditnek kell összegyűlnie a szabadon választott tárgyakból.

Igen, a szakdolgozatot nekünk sem kell felvenni.

Köszönöm a segítséget!

2017. jan. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!