Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha nem megyek el a...

Mi van ha nem megyek el a valasztott tantargyam erettsegiere?

Figyelt kérdés

Bioszbol mennek emelt szinten,de ugy erzem,hogy semmi ertelme.Tudom,h most sokan azt irjatok,h akkor miert mesz el emeltre... De ez most mas, mert a mostani par honapban sok tragedia tortent velem,es nehez volt feldolgozni...es nem maradt erre ido...Szoval jovore szeretnek ujra erettsegizni.

Szoval mi tortenik ha nem megyek most el? Bekerul,h megbuktam? vagy ha bekerul akkor a 2011 masuji erettsegire elmehetek?


2010. máj. 6. 14:06
 1/4 anonim válasza:
Igen akkor megbuksz, de tudtommal ősszel is lehet pótolni. Legalábbis mikor én érteségiztem az egyik osztálytársamnak így volt. Nálatok nem lehet a tanárokkal beszélni? Méirt idegenektől kérdezel, ezt ott tudják.
2010. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy én tudom, az bukás. De szerintem mindenképp menj el, mert egy kettest legalább csak össze tudsz szedni (ha nem jobbat, mert gondolom ettől a pár hónaptól függetlenül tanultál valamit), aztán az csak jobb. Aztán természetesen tudsz menni jövő májusban is. Ha meg egyes, akkor szerintem vagy még idén, vagy ősszel pótvizsgáznod kell úgyis.
2010. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg 5 tárgyból az érettségid, akkor nem kapsz bizonyítványt, hanem csak tanúsítványt a meglévőkből.

Ha azt akarod, hogy normális jegy szerepeljen a bizonyítványba akkor megbukhatsz. Igazából lényege nincs, mert ha újramész kapsz egy tanúsítványt.

Plusz ha jövőre akarsz újra, akkor addig gondolom dolgoznál. Nem árt ha ott van azért az az érettségi...

2010. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a többi tárgyadból van érettségid, akkor nem történik semmi, ha nem mész el.

Ha még nincs érettségi bizonyítványod, akkor amíg nincs meg az 5 tárgyad, addig nem is kapsz bizonyítványt.

2010. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!