Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon?...

Hogy mondjam el otthon? Szerintetek haragudni fognak érte?

Figyelt kérdés

Írtunk egy matematika dolgozatot és biztos vagyok benne ,hogy 3-as lesz.Nagyon elrontottam,de a tanár szerencsére a mellékszámításokat is pontozza.4-es átlagom van,és nem ez lenne az első 3-asom.Most felvételiztem és már le is zártak minket.A második évfolyam már nem számít bele a továbbtanulásba.Így szerintetek mérges lesz anyukám ?(elég veszekedős és kiabálós tud lenni,főleg most).A felvételim nem lett a legjobb és teljesen le vagyok törve miatta.Az első félév nagyon kifárasztott.Szinte minden dolgozat előtt görcsbe rándult a gyomrom,mert tudtam hogy beleszámít a továbbtanulásba és emiatt rontottam el,mert túlságosan rágörcsöltem.Ez sajnos még most is tart.Alig tudok elaludni,és koncentrálni.Régebben elég rövid idő alatt tudtam megtanulni anyagokat,de most már estig előtte kell ülnöm,mert nem tudom megjegyezni.Ti mit tennétek a helyemben ?


A válaszokat előre is köszi ,és bocsi ,ha rossz témába írtam !



2017. jan. 26. 16:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Abban reménykedek,hogy a tanár megkegyelmez,mert mindenki azt mondta,hogy nagyon elrontotta.
2017. jan. 26. 16:24
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
Ezt mindet, így, ahogy van. A teljesítménykényszer tönkreteszi az embert.
2017. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!