Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem, ahová jelentkeztem...

Az egyetem, ahová jelentkeztem, látni a fogja a listámat az egyetemekkel és annak sorrendjét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy, amikor beérkezik a jelentkezésem egy adott egyetemre, akkor megkapja-e az egész listámat sorrenddel együtt, hogy hová jelentkeztem elsőnek, másodiknak..stb.

2017. jan. 26. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kapja meg, hozzájuk nem jut el a jelentkezésedből semmi.

Miért félsz ettől?

2017. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Azt mondják hogy "Hogy mi tudjuk melyiket jelölted meg elsőnek meg plussz pontot kapsz ha ez az egyetem az első" meg hasonlók de ezt csak azért mondják azt az egyetemet jelöld be elsőnek de ők csak hazudnak mert az iskola vagy egyetem nem tudja meg BudePesten van egy központ és ott döntik a ők ezt nem tudják befolyásonli!
2017. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!