Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha kb.60-70...

Az nagy baj, ha kb.60-70 szóval túl léptem az angol levélírásban a határt?

Figyelt kérdés
a végén jutott eszembe nagyjából számolgatni, de akkor meg már nem volt időm javítgatni... :S
2010. máj. 6. 16:43
1 2
 1/13 Dymo ***** válasza:
igen,az
2010. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne már... én kisregényt írtam... :DD (apró betűkkel írok).A szóhatár az egy alsó limit érték,nem...?
2010. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Igen, nagy baj. Meg van adva, hogy 12 vagy mittomén mennyi szó, maximum 10%-kal lépheted túl. Én tavaly hülyére számolgattam magam emiatt, de sajnos elég nagy hiba.
2010. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100-120 szó, na
2010. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És akkor mi lesz,nem fogadják el,mert túlbuzgó voltam? Ekkora hülyeséget.

Amúgy anno középfokú nyelvvizsgán volt egy kis félreértés;azt hittem,hogy csak a lap egyik felére lehet írni,rövidke lett a levelem,levontak egy csomó pontot.Szóval azért rohadt vicces lenne,ha most meg azért szívnék,mert túl sokat írtam... :S

2010. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Úgy tudom +;- 10%nyi szóval lehet túllépni, a többi szóátlépésért pontlevonás jár, nem is kevés.
2010. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eseleg az ilyen kis apróságokat nem ártana közölni a contractions résznél... Ha ez igaz,én ütni fogok. :S :S
2010. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dymo ***** válasza:
ne b.sszátok már meg hogy nem vettétek észre, le van írva nyelvvizsgánál és érettséginél is
2010. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most valahol máshol megkérdeztem,és azt mondják,hogy azt a részt szimplán nem számítják bele,ami akkor lehet ciki,hogyha abban van egy olyan részelem,amit kötelező volt bele foglalni a levélbe. :S :S De hát az nem lehet olyan baromi nagy pontveszteség,már nem azért.Mert úgy állítjátok be,mintha legalább több,mint fél pont számomat elveszíteném miatta.
2010. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Két éve még tényleg úgy volt, hogy 10%al nem lehetett túl lépni, de ha megnézitek például a most őszi javítókulcsot, ott már az áll, hogy csak alsó limit van. Remélem segítettem.
2010. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!