Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy bekerülök az elsőként megjelölt egyetemi koliba?

Figyelt kérdés

Szociális alapon, nos...öten vagyunk tesók, és a szüleim tanárok.

Tanulmányi alapon, hát, szerintem olyan 430-440 pontom lesz.

ELTE KCSSK koliba szeretnék bekerülni, de oda muszáj bekerülnöm mert a többi Elte koli nagyon kint van... ha nem kerülök oda, akkor másik koliba mennék ami a belvárosban van viszont ott majusig el kell dönteni hogy tuti odamész, míg az Elte kolin csak augusztusban derül ki hogy felvettek-e...

Nem akarok mindent egy lapra feltenni, viszont augusztusban már pofátlanság lenne visszamondani a másik kolit (egyházi kolesz).

Kicsit bonyolult és h.lye kérdés, de mit tanácsoltok?



2017. jan. 28. 18:26
 1/1 anonim válasza:

Ne bízz a pontjaidban az ELTE olyan karán ami tömve van. Hisz ami már telített szakma oda már csak ilyen pontszámokkal veszik fel az embereket,ergo kb mindenki ilyen tanulmányi alappal megy koliba is ,szóval szerintem ebben ne reménykedj. A szociális alapban se nagyon ,de ez már biztatóbb.

Szerintem csak akkor vállald be,ha olyan szakon vagy ahol várhatóan alacsonyabb ponthatárral jelentkezők lesznek. :)

2017. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!