Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kisképzőbe okj grafikára...

A kisképzőbe okj grafikára nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Mennyire kell tudni rajzolni okj-ra való bejutáshoz? Jegyek és érettségi bizi mennyire számít?

2017. jan. 28. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az adott iskola honlapján tájékozódj.
2017. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló ott keveset tudsz meg a nappali felnőtt képzésről!Remélem aki tavaly más suliból bejutott vagy ilyesmi az meg bírja válaszolni.
2017. jan. 29. 11:35
 3/6 anonim válasza:
Felnőtt tanfolyamok?
2017. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bocsi én gimnáziumba mennél oda erre nem nagyon tudok válaszolni viszont kezdj el járni rajztanárhoz az nagyon fontos mert akármilyen szakra akarsz jelentkezni a rajz az nagyon fontos, én fotográfus szakra mennék de a rajz az tényleg nagyon fontos. Valamint kell hogy ismerjenek az iskolában.

És lehet hogy hülyeségnek hangzik de ezek nélkül semmi esélyed. Ezt anyukámtól tudom aki grafikus. De szerintem nem nehéz és viszont az érettségi fontos lenne

2017. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És aki általános iskolás korában járt végig a művészeti iskola rajz/grafika szakára, annak mennyi esélye van, ha amellett 4,5 feletti az átlaga?
2017. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!