Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál másképp a...

Mit csinálnál másképp a középiskolás éveidben?

Figyelt kérdés

Mit rontottál el? Mit csináltál rosszul/jól? Esetleg lenne valami tanácsod.

Elsősorba egyetemistáktól, frissen végzett hallgatóktól várok válaszokat, de akárki írhat.



2017. jan. 29. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Többet járnék közösségbe, szórakozni.
2017. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tanulnék. Akkor most nem kellene újraérettségiznem egy tárgyból, és 2016ban elkezdtem volna az egyetemet.
2017. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Talán furcsa, de kevesebbet tanulnék. (Mondjuk kevés tanulással is majdnem kitűnő voltam, de úgyis csak az érettségi/flvételi tárgyak számítanak.)

Nyelvet többet tanulnék, de nem feltétlenül ugyanazokat a nyelveket (mert két középfokú nyelvvizsgám így is lett.)

Több dolgot próbálnák ki, és változatosabban tölteném el a szabadidőmet.

2017. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még többet tanulnék, és bátrabban csajoznék.
2017. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Többet tanulnék arra a 2 tárgyra ami érdekel és nem mindenre tanultam volna kicsit hanem 2-re sokat és jobban ráfeküdtem volna a nyelvre:)
2017. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mernék beszélgetni lányokkal... Egyetemen rájöttem hogy nem is olyan nehéz, csak ott már mindenki foglalt. :/
2017. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha már kitaláltam mi szeretnék lenni akkor az adott tárgy/tárgyakat tanulnám a legtöbbet,abból csinálnék emeltet
2017. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevesebbet tanulnék 9-10.-ben, emelett mindket nyelvbol leerettsegiztem volna 10. osztaly vegen.
2017. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
+felhuztam volna a nemet nyelvtudasom kozepfoku nyellvizsga szintre, es leraktam volna abbol is, meg 9-10.-ben.
2017. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!