Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A központi felvételim 66...

A központi felvételim 66 pontos lett. Van esély hogy bejutok egy jó gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Nagyon elrontottam az írásbeli felvételit. Azt hittem hogy jobb lesz. Egyébként az átlagom 4,5. Van alapfokú nyelvvizsgám. Nemsokára középfokú is lesz. Lesz szóbeli idegennyelvből, amiből dicséretes vagyok, szóval azzal nem lesz baj. Szerintetek be tudok jutni egy jó gimnáziumba informatika vagy angol szakra? A kecskeméti Bolyai János Gimnáziumra, a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnáziumra és a Kecskeméti ÁFEOSZ-ra (gróf Károlyi Sándor Szakgimnázium)

gondoltam.

A fontosabb jegyeim:

Irodalom: 5

Nyelvtan: 4

Matematika: 4

Angol: 5 dicséret

Történelem: 5 dicséret

Földrajz: 5

Informatika: 5 dicséret

Kémia: 4

Biológia: 5

Fizika: 4



2017. jan. 29. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Mechwart
2017. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Elmondom neked hogy pl a Szerb Antalba 65 ponttól már felvesznek... És az egy elit suli.. Szerintem fel fognak venni..Ezek a jegyek nagyon jók.. Bárcsak nekem is ilyen jók lennének..
2017. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Hát figyelj ha dicséretes vagy angolból és informatikából simán felvesznek
2017. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
40%

Abszolút van esélyed!

Ismerősömet a Bolyaiba 65 ponttal vették fel, előző évben.

A 65 pont az egy jó eredmény.

Nekem 68 pontosra sikerült, én a Katona József Gimnáziumba felvételiztem. Nálad is ugyan a helyzet, mint nálam. Egy jó szóbeli és tuti bent vagy. :D

2017. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Bolyai jo suli, ott melyik szakra mennel? Mert azert nem mindegy, hogy sport, angol, spanyol, vagy melyik a celod? Az Afeoszt pedig szerintem hanyagold.

En a helyedben a Bolyait az elejen jelolnem meg, aztan ha meg nem sikerulne, akkor legyen beirva valami biztos.


Es meg mielott valaki megszolna, hogy biztos bolyais vagyok, mas iskolaban tanulok, de a bolyainak jo hirneve van. (Nem veletlen.)

2017. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A Bolyait jelöltem meg elsőnek ott is az informatika-matematika és az angol szakot. Az Áfeoszt meg csak azért írtam be hogy legyen valami kapaszkodó, ha nem sikerül.
2017. jan. 30. 21:33
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 30. 21:34
 8/11 anonim válasza:
30%

Pfhu na várj.

A matek-infó tagozat megint más.

Oda 70+ ponttal szoktak bejutni.

A Vásárhelyiből akik matek infóra jelentkeztek, azok 79, 93

2017. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
30%

Bocsesz, előző vagyok, nem fejeztem be.

Na szóval, 79, 93 pontot írtak.

Nagy szerencse kell, hogy bekerülj.

A másik kettő suli az pedig 101%, hogy megvan.

2017. jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
2.válaszoló...idén Szerb Antalba 65 pontos központi+max hozott ponttal angolon épp a várólista legalján lehet lenni. Szóval nem mondanám, hogy annyival felvesznek.Tavaly volt egy nagyon nehéz központis év, na akkor még épp be lehetett jutni ennyi ponttal, de idén nem.
2017. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!