Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A központi felvételim 66...

A központi felvételim 66 pontos lett. Van esély hogy bejutok egy jó gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Nagyon elrontottam az írásbeli felvételit. Azt hittem hogy jobb lesz. Egyébként az átlagom 4,5. Van alapfokú nyelvvizsgám. Nemsokára középfokú is lesz. Lesz szóbeli idegennyelvből, amiből dicséretes vagyok, szóval azzal nem lesz baj. Szerintetek be tudok jutni egy jó gimnáziumba informatika vagy angol szakra? A kecskeméti Bolyai János Gimnáziumra, a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnáziumra és a Kecskeméti ÁFEOSZ-ra (gróf Károlyi Sándor Szakgimnázium)

gondoltam.

A fontosabb jegyeim:

Irodalom: 5

Nyelvtan: 4

Matematika: 4

Angol: 5 dicséret

Történelem: 5 dicséret

Földrajz: 5

Informatika: 5 dicséret

Kémia: 4

Biológia: 5

Fizika: 4



2017. jan. 29. 22:20
1 2
 11/11 viki256 válasza:
Nekem a mora Ferenc gimiben 53 pontom lett és felvettek és ott is lehet informatikát tanulni
2018. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!