Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A SZAKDOLGOZATOD választott...

A SZAKDOLGOZATOD választott témájában mennyire voltál jártas? Vagy csak érdekelt az adott terület és menet közben alakult ki a mélyebb tudás?

Figyelt kérdés
Mert kicsit aggódom, hogy egyelőre a vázlat még nem akar összeállni, viszont az meg van hogy mivel kapcsolatban akarok kutatni.
2017. jan. 30. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam túl jártas, de olyan témát választottam amihez tudtam hogy van bőven anyag. Meg pénzügy-számviteles voltam, számvitel mesterre terveztem menni és azért is inkább olyan témát választottam ami a mesterszakos felvételi elbeszélgetésnél bedobható, hogy már kutattam az adott témában, mennyire elhivatott vagyok stb. Nekem inkább ilyen okok álltak a választott témám mögött. Azért részben jártas voltam benne, a hazai és a nemzetközi számvitelhez kapcsolódott a szakdogám, a hazait nagyon részletesen tanuljuk egyetemen, de a nemzetközit csak felszínesen, úgyhogy egy részéről menet közben lett mélyen tudásom.


Amúgy nekem elkezdeni volt a legnehezebb, megvolt a téma de azon belül melyik részbe menjek jobban bele, milyen legyen a felépítés stb. elég nehezen jött össze. Ha ezen túl vagy és van egy nagyjából pontos elképzelés hogy hogyan fog felépülni már könnyebb. Nyilván kicsit változni fog menet közben, de idővel belejössz. Én se igazán tudtam hogyan fogjak neki, naaagyon halvány elképzelésem volt csak. Végül sikerült. :) Sok sikert!

2017. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most írom, érdekelt a címe, azon a tanszéken volt, amivel tovább szeretnék menni msc-re, felületesen utánanéztem, de most mélyülök el benne :)

(ELTE - biológia)

2017. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!