Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most jövök rá, hogy rossz...

Ha most jövök rá, hogy rossz szakdolgozati témát választottam, és nem megy?

Figyelt kérdés

Tavaszra kellene elkészülnöm vele,de nagyon nem érzem a magaménak az egész témát, és nagyon szenvedek vele. :( Új témát ilyenkor persze már nem lehet kérni, de mennyit csúszok így?

köszi!


2017. jan. 31. 14:08
 1/3 Donald J. Trump ***** válasza:

Ha jól számolom alsó hangon is minimum 3, de inkább 4 hónapod van megírni.

Ennyi idő alatt én még a hónaljszőr daganatos megbetegedéseiből is összehoznék egy kamuszakdogát, pedig középiskolában 2-es voltam bioszból és azt sem tudom mi a rákról szól ez a téma. Senki nem vár el tőled BSc-n világmegváltó újdonságokat - gyűjtsd össze szépen a rendelkezre álló irodalom meg próbálj valami saját dolgot hozzárakni, amit elő tudsz adni védésen. Konzultálj sokat a konzulenseddel - azért van, hogy a tőled távol álló témába is bevezessen. Nem éri meg halasztani fél évet.

2017. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, én se akarok... :(

Csak eleve haragszik rám a konzulens, mert, hogy nem haladtam a dologgal, és nem merek tőle semmit se kérdezni, kb.

Köszi a választ, amúgy!

2017. jan. 31. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kezdj el valamit még a héten. Nem lehetetlen ennyi idő alatt megírni, de majd az lesz, hogy bárcsak előbb elkezdtem volna, most kapkodhatok, azt se tudom hol áll a fejem... stb.
2017. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!