Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (felvi.hu...

Mit csináljak? (felvi.hu problemak. )

Figyelt kérdés
A felvi.hu nem engedi, hogy az érettségi tárgyaknál a választhatóknál angolt és németet jelöljek meg. Kötelezően természeti tárgyat kér.. Mit csináljak?

2017. febr. 2. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A pontszámító kalkulátornál?
2017. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem, a jelentkezésnél
2017. febr. 2. 17:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly jelentkeztem, de nem emlékszem, hogy be kellett volna állítani, hogy miből érettségizem. A jegyeket viszont kérdezték.
2017. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen,a jegyeknél, ott nem lehet azt beállítani, hogy német, rosszul tettem fel a kerdest sry
2017. febr. 2. 17:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen,mert egy nyelvet kötelező megadni,a másik viszont valóban biosz/föci meg ilyenek. Ott azt kell megadni,amiből a legjobb voltál. Ha föciből,akkor azt és csatolni kell a 9. és 10. osztályos bizonyítványt is,ha azokban az években tanultad.
2017. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem, tehát akkor annak semmi köze az érettségihez? Mármint, angolból lesz az emelt, abból viszem a pontot, németből meg lehetek akár 2es is, nem számit?
2017. febr. 2. 17:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Hozott pontokat csak egy nyelvből számítanak.

2017. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs köze érettségihez. Viszont azt nem értem, hogyha angolból emeltezel,akkor miért a németet szeretnéd megadni a nyelvnek.
2017. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nm a németet szeretném, mindkettőt szeretném és azt hittem, hoogy azokat a tárgyakat kell megadni mint amiből érettségizek, ezért az angol már megvan adva de a németet nem tudtam megadni, de most már világos, tehát az érettséginek nincsen köze a felvételi jelentkezéshez
2017. febr. 2. 18:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért jelentkezel egyetemre, komolyan?

Le van írva teljesen érthetően, hogy mit és ova kell beírni... Ha ezt nem tudod értelmezni, akkor mi lesz veled a felsőoktatásban? Ne vedd sértésnek, de komolyan érdekel.

2017. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!