Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért lehet felmentést kérni...

Ezért lehet felmentést kérni testnevelés órán?

Figyelt kérdés

Először is a menstruációs görcsökre gondolok, mivel nálam szörnyű hasfájással, hasmenéssel és néha hányingerrel is jár, többször küldtek már haza a tanárok emiatt.

De a teai tanárt valahogy nem érdekli, mikor meghúztam a bokám, akkor is beállított, hogy csináljam meg ezt meg azt, amit nem is bírtam, ígyhát visszaültem inkább.

Valamint a napokban gyönyörűt rúgtam az ágy szélébe, és egy hatalmas vérhólyag keletkezett a kislábujjamon, ami megnehezítette a járást, cipőt nem tudtam felvenni, de a tanár természetesen annyit mondott, hogy nevetséges, hogy ennyiért nem tesizek. Tényleg annyira nevetséges?


2017. febr. 2. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan osztálytársam,akinek az első napon erős görcsei voltak és ha akkor volt tesi,akkor megkérte a tanárt,hogy ő most ne tesizzen,aki mindig elmondta,hogy pedig az csak javítana rajta,de engedte,hogy üljön az órán.


Volt olyan velem,hogy kiment a bokám és rögzítőbe is volt(nem komoly meg semmi) és akkor egyáltalán nem tesiztem,ergo nem volt átöltözve.


Ha hólyag volt a lábamon,akkor többnyire sebtapaszt tekertem rá,fájt futás közben,de azért nem jutott volna eszembe,hogy ezért felmentést kérjek.

2017. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rajtam nem segít ha mozgok, jobban, többet, több napig vérzek+fáj a hasam.

A hólyagtól meg nem igazán ment a cipő a lábamra ㅠ


Nekem leginkább az a bajom, hogy mást enged leülni, akkor is, ha csak annyi a bajuk, hogy nincs kedvük tesizni, én meg nevetséges vagyol.

2017. febr. 2. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Bokarándulásra igen, a többire nem. Bocsi. Én még anno rosszabbul jártam, mert sorverseny közben rándult meg a bokám, és nem akarták elhinni, hogy nem csak szimulálok, és nem szándékosan égetem az osztály csapatát.
2017. febr. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!