Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Targoncás tanfolyam, hogyan...

Targoncás tanfolyam, hogyan is van?

Figyelt kérdés

Nem régibben olvastam az újságban,hogy ingyen targoncás tanfolyamot adnak a kezembe. Gondoltam el is vállalom mert ha sikerülne akkor a fizetésem is magasabb lehetne és a munka végzés is kényelmesebb.


Azonban sokan azt mondják hogy ha valaki targoncás tanfolyamba akar kezdeni,szükséges hozzá a B kategoriás jogsi megléte.

Ez mennyire lehet igaz?


Valamint ha nekem meg van a B-s kresz vizsgám,de jogsim még nincs,akkor kezdhetném a targis tanfolyamot már egyböl a gyakorlati részével? Azaz a vezetéssel?


Vagy nem tudom targoncásoknál hogy van ez,de gondolom nekik is ismerni kell maga a táblákat,meg a közlekedési szabályokat.



2017. febr. 3. 09:14
 1/2 anonim válasza:
A targoncás jogsi és a "B" kategóriás jogosítvány teljesen független egymástól.
2017. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Max0007 válasza:
A targonca jogsihoz nem kell B kategóriás jogsi.
2017. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!