Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos kérdés! Attól még...

Fontos kérdés! Attól még alkalmas leszek orvosi vizsgálaton, hogy színtévesztő vagyok? (targoncás tanfolyam). Bővebben olvassátok el lent!

Figyelt kérdés
Végző burkoló vagyok(amit egyébként csak úgy elvégeztem, de ez lényegtelen), ott állapították meg, hogy a zöldet meg a barnát keverem... De ott jófejek voltak, és nem írták rá a lapra, hogy ez a probléma. Szóval attól fosok, hogy hiába perkálom ki üzemi orvosnak a lóvét, nem fogja ráírni emiatt a papíromra, hogy alkalmas vagyok. Az beb@szna! Nagyon szeretném ezt csinálni! Mert gondolom amúgy ezen a vizsgálaton hallás,látás, színlátásvizsgálat lesz.
2013. máj. 27. 11:08
 1/1 A kérdező kommentje:
De azt hozzáteszem, hogy enyhén vagyok csak színtévesztő.. Szóval én amúgy nem veszem észre, mert felismerem a színeket, csak ezek az ábrák fogtak ki rajtam... :D
2013. máj. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!