Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen passzív félévhez...

Egyetemen passzív félévhez elég az ha szimplán nem jelentkezek be és nem veszek fel tárgyat, vagy kell leadni hozzá valami kérvényt, formanyomtatványt is?

Figyelt kérdés
Most passzív félévet kell kezdenem, majd szeptemberben folytatom, és nem is jelentkeztem be (ma van az utolsó nap), nem vettem fel tárgyat. A tájékoztatókban csak annyit írnak hogy ez így automatikusan passzív félévnek fog minősülni, de arról semmit nem írnak, hogy le kéne adni ehhez bármi papírt, csak az utólagos kérelemhez. Akkor itt nem is kell, majd szeptemberben folytatom?
2017. febr. 3. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem kell bejelentkezni és akkor azt automatikusan passzív félévnek számítja. (Fontos, hogy ilyenkor mindenféle jogosultság lásd: diák stb. elveszik)
2017. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetemfüggő, nálunk kell jelezni, azt biztos, de nem tudom, hogyan, mert még nem csináltam ilyet.
2017. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott be kell jelentkezni, aztán a félévnél a passzívra rámenni, aktív helyett.
2017. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én ilyenkor a tanulmányi ügyintézőt megkérdezem, mert lehet van ennek hivatalos menete is.
2017. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!