Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a gazdálkodási és...

Szerintetek a gazdálkodási és menedzsment szakot megéri önköltségesen elvégezni?

Figyelt kérdés
Corvinusra gondoltam, de soknak találom a tandíjat. Érdemes befektetni ebbe a szakba? Van olyan aki erre jár/járt?
2017. febr. 3. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Megéri. De lehet jobban megéri egy másik egyetemen. Vagy a BCE székesfehérvári karán.
2017. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, kifejezetten a fehérvári campusra gondoltam. Köszönöm a válaszod:) esetleg a szak duális formában való elvégzéséről tudsz nyilatkozni? mindent lehetséges oldalt végignéztem a duális képzésről, de személyes véleményre is kíváncsi lennék
2017. febr. 3. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb a nyári szabadidőd, meg a szabadidőd, négy hét szabid van. De cserébe minde hónapban kapsz díjazást, havi legalább nettó 82.875 Ft értékben évente 12 hónapon keresztül. Lesz szakmai gyakorlatod, a cég is képez. Jobban megérted az egytemen tanultakat, a gyakorlatban is tudod alkalmazni, jobban tudsz feljődni így. Viszont annál több szabadidő lesz, mintha egyetem mellett bárhol dolgoznál gyakornokként. Gyakornokként csak egy feladatra vesznek fel, azt kell csinálnod mindig. A duálisban pedig rotáció van, más területekkel is megismertetnek. A gyakornok dolgozik , a duálisos képzésben részesül és több területet is megismer. Persze kevesebb szabadidőd lesz mint a többi normál hallgatónak,de a gyakornoknak is kevesebb ideje van, sőt neki még kevesebb, mint a duálisosnak. Valamiért valamit.
2017. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ :) szívesen fogadok még többet
2017. febr. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!