Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
A kisképzobe szeretnek menni(muveszeti suli) es oda a rajz fontosabb ugye, jarok kulon rajztanarhoz aki anno ott tanult. A kozpontim 47 pontos lett....eleg gyatra, tudom... Az atlagom 4,3, azaz 43 pont.... Es meg van a gyakorlati es a szobeli...szerintem a szobelivel nem lesz semmi, mert nagyon nyilt, hatarozott vagyok, es imadol beszelni, az jol fog menni, a gyakorlattol felek...lehet hogy elrontom az idohiany miatt....de szerintetek ha a gyakorlatot olyan kozepesre teljesitem, es a szobelin meg jol teljesitek akkor hogy allnak az esélyeim? Ha kell kuldok privibem rajzot(de csak ha rajzos vagy)

2017. febr. 3. 23:35
 1/8 alexa0115 ***** válasza:
100%

Miért nem kérdeted meg a rajztanárod, ha egyszer ott tanult? Valószínűleg többet, és hasznosabbat tud hozzászolni ehhez, mint mi itt, így látatlanban.

De azért szurkolok, hogy sikerüljön, ha tényleg ezt szeretnéd csinálni.:)

2017. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyakorlatod közepes lesz, nagyon rossz esélyekkel indulsz. Az a bizonyos beszélgetés nem valami nagy és értékelhető cucc, a tanulmányi átlagod pedig majdhogynem nem érdekli őket. Én kitűnő voltam mindenből nagyon magas pontszámú központival, szóval tanulmányi oldalról majdnem a maximum pontszámot értem el, még se vettek fel, mert nekik a gyakorlati rész számít.
2017. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. A gyakorlati rész számít. Ha tehetséges vagy, bekerulsz. Ha közepes, nem.
2017. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha közepes vagy, nem is odavalo vagy.
2017. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Jól ment a gyakorlatim, be is hivtak szobelizni, penteken 8 kor tudom meg hogy felvettek e
2017. márc. 7. 19:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Felvettek!!
2017. márc. 11. 21:11
 7/8 te te te ***** válasza:
Milyen szakra vettek fel? Gratulalok!
2017. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ötvös, szóval aki szintén oda megy vagy a 9.b be az irjoooon pls!!
2017. jún. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!