Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Év végén előrehozott érettségi...

Év végén előrehozott érettségit teszek angolból közép szinten. Ha nem leszek elégedett az eredménnyel, akkor jövőre újra érettségizhetek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Újra. Akárhányszor.
2017. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

Szia

Nem erettsegizhetsz ujra. Ket eve en is kozepezzem, aztan tavaly emelt szinten erettsegiztem, de az nem sikerult jol es ujra akartam irni de nem lehet. Csak akkor irhatod ujra ha mar vegeztel a kozepiskolaban es lesz erettsegi bizonyitvanyod.

Egy osztalytarsam informatikabol ereztsegizett elorehozottan szinten ket eve, iden javitani akarta de neki sem lehetett.

Szoval nagyon vigyazz ezzel, jarj utana alaposan. Bar nekem a tanarom mondta meggyozodessel hogy lehet ujra irni, de aztan kiderult hogy megsem.

2017. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!