Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti melyik érettségit javasolná...

Ti melyik érettségit javasolnátok inkább?

Figyelt kérdés
az van, h felmentett vagyok matekból, szóval helyette egy másik tárgyból kell érettségiznem. az ének, a rajz és a filozófia között tépelődöm. a filozófiára már elkezdtem készülgetni, mert eddig úgy volt, hogy abból fogok, de most kiderült, hogy nehezebben oldható meg, mint ahogy először gondoltuk, szóval így már kétséges. énekből is lenne valamennyi alapom, mert gitározom és kábé tudom az elméleti alapokat, legalábbis van fogalmam róluk. viszont nagyon húzós lenne tényleg felkészülni, számomra egy kicsit már irreálisan sokat követelnek. ez persze nem kizáró ok. rajzból szintén lehet, hogy menne, szóval ezért nem tudok dönteni. mindenképp középszinten megyek, bármelyiket is választom. kérlek titeket, h aki hasonló helyzetben van, adjon valami tanácsot, útmutatást, véleményt :)

2014. jan. 13. 15:10
 1/1 Bazita válasza:
86%
Szerintem próbáld meg rangsorolni aszerint, hogy a tárgyat mennyire találod érdekesnek, illetve a felkészülés mekkora ráfordítást igényel. Hasznossága szerintem mind a három tárgynak van, viszont neked mérlegelned, hogy számodra mennyit érnek.
2014. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!