Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ha egy tárgy az...

Egyetemen ha egy tárgy az őszi szemeszterre van meghirdetve azt akkor nem tudom felvenni a tavaszi szemeszterben? Pótvizsga lehetőséget nem biztosítanak mondjuk nyár végén nincs olyan mint gimiben?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs meghirdetve tavaszra akkor nem.
2017. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, várnod kell őszig és újra felvenni.
2017. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :( még egy megnyugtatást szeretnék kérni ha PONT elérem a 18000 ft. kreditbüntetést akkor igaz nem rúgnak ki. Tehát ha nem lépem át 1 kredittel sem. Legfeljebb 18000ft. lehet a büntetés mértéke egy félévben. Még hétfőn megyek egy tárgyból amivel jelentősen csökkenteném 13000 ft-ra de kétlem hogy sikerül mert számolós és az nem az erősségem :( és ha befizetem a büntetést simán felvehetem a következő félév tárgyait (4 tárgy kreditjét nem sikerült megszerezni de az előfeltételek megvannak hogy tovább menjek a következő félévre)
2017. febr. 5. 00:03
 4/7 A kérdező kommentje:
? lemaradt a mondatom végéről
2017. febr. 5. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk miről beszélsz, ez egyetemenként eltérő. Nézd meg a HKR-ben..
2017. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan az aláírásod az adott tárgyból, megkérheted a tantárgyfelelőst, hogy írjon ki neked vizsgakurzust. Ha nincs meg az aláírásod, és nem hirdetik meg a kurzust tavasszal, akkor várnod kell, hogy csatlakozhass az őszi csoporthoz.
2017. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi sikerült a tárgy (közgáz) így már csak 13000 ft a kreditbüntetés nem löknek ki :) utolsó köszi szépen a választ
2017. febr. 7. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!