Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek ezek az iskolák és a...

Milyenek ezek az iskolák és a a tagozataik?

Figyelt kérdés

Milyen a II. Rákóczi Ferenc Gimnázium( 2. ker.)?Azon belül az Eu-profilú és biosz-kémia tagozat?

Milyen az Óbudai-Árpád Gimnázium? Emelt angol tagozat?

Milyen az Óbudai Gimnázium? (Nyelvi tagozatok)

Jó a közeg, jók a tanárok és jó az oktatás?



2017. febr. 5. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Rákócziba jártam EU-s tagozatra.

Szerettem a tanárokat és az órákat, az EU-s órák nagyon érdekesek voltak, és franciából is elég jól haladtunk.

Sajnos én nagyon rossz osztályközösséget fogtam ki, de szerencsére találtam magamnak barátokat az évfolyamról. Már 2 éve nem járok oda, szóval jelenleg nem tudom, milyenek a diákok, de amikor még én jártam, nem volt "szonbtúltengés". Amúgy nem rossz a diákélet, vannak bőven programok, szakkörök.

2017. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg az Árpádba jártam, pont az angolra.

Nagyon jó suli! Színvonalas oktatás, többségében remek tanárok (néha még "túl jók" is - értem ezalatt, hogy pár tárggyal utólag már úgy látom, nem érte meg annyit foglalkozni, mint amennyire egyes tanárok motiváltak), jó iskolai programok (nem sznob, nem néznek ki, ha valamihez nincs kedved stb.), jó továbbtanulási statisztikák, ha rendesen tanulsz két min. középfokú nyelvvizsga az érettségidhez (külön tanárok nélkül), könnyű megközelíthetőség, jó hangulatú épület és még az Amfiteátrum is ott van melletted:))

2017. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!