Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Muszály vagyok osztályzót tenni?

Muszály vagyok osztályzót tenni?

Figyelt kérdés
A jegyeim jók csak bioszból,matekból,és németből lettem négyes a többi mind ötös viszont van 110 mulasztott órám (beteg voltam kivéve egyszer amikor kórházban látogatni voltam de csak egy napot) és holnap megint megyek az orvoshoz...na de szóval ha jók a jegyeim kell osztályzót tennem amellett hogy le tudnak zárni? Ha jók a jegyeim, de pl fizikából nem tudnak lezárni akkor mindenből kell vagy fizikából is? (Bocsi ha h#lyeségeket írok csak az ofőnket hiába kérdezzük a hiányzásokról sose válaszol hanem elkezd valami egész másról magyarázni így nem tudhatom hogy van ez, amiket leírtam azt is olvastam a neten) válaszokat előre is thx

2017. febr. 6. 20:25
 1/8 anonim válasza:
100%
szia, ha eléred, vagy meghaladod azt az óraszámot amennyit lehet hiányozni, akkor, igen, muszáj vagy osztályozó vizsgát tenni. :/ próbálj kevesebbet hiányozni, ha nem vagy olyan beteg, akkor ne menj orvoshoz, és fogyassz sok gyümölcsöt :D kell a vitamin :D
2017. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az iskolai szabályzatba van benne, mennyit lehet hiányozni maximum. Én úgy emlékszem erre mikor még gimnazista voltam, hogy 150 óra után kellett osztályzót tenni, mindenből, ha nem sikerült újra kellett járni az évet. Azt nem írtad, hog fizikából miért nem tudnak lezárni? Nincs elég jegyed? A muszájt, egyébként pontos j-vel írjuk.
2017. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: azt csak példának írtam, és igen tudom hogy j-vel írjuk a muszájt csak beteg is vagyok és ideges is és szomorú is és én is tévedhetek de nem baj
2017. febr. 6. 20:49
 4/8 anonim válasza:
Nálunk volt aki bőven meghaladta és nem kellet tennie mert megbeszélte a vezetőségge1el és tudták hogy bőven tudja a dolgot szal szerintem sétálgass be és kérdez rá hogy mit lehet tenni úgyis nálunk a végső szó
2017. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, nem is kötekedésből írtam. Azért kérdeztem miért nem tudnak lezárni fizikából, mert érdekes hogy ennyit hiányoztál és a többiből lezárnak abból meg nem? Tehát ott mi az oka annak hogy nem tudnak?
2017. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 chtt ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem tudnak lezárni? Vagy két hete kiadták a félévi biziket, nem? És hol van még az év vége? Ugyanis 250 órát hiányozhatsz egy évben, mielőtt osztályozó vizsgára kellene menned. Ez törvényben vagyon előírva, nem iskolánként változik.

Iskolája, tanára válogatja, hogy állnak hozzá az osztályozó vizsgához. Ha le tudnak zárni, dönthet úgy a tantestület, hogy nem kell vizsgáznod akkor sem, ha meghaladtad a 250 órát (na persze nem másik 250-nel:)). Nem rémlik, hogy lett volna rá példa nálunk, hogy csak egy tárgyból nem zártak le valakit. Azt mondanám, olyankor csak abból a tárgyból kell vizsgáznod, de becsapni nem akarlak. Ha az ofő nem válaszol, kérdezz másik tanárt, akiben bízol. Ezt a tanaraknak már csak hivatalból is tudni illik.

2017. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az csak PÉLDA VOLT!!!!! LE TUDTAK ZÁRNI!!! Olvastam az oldalon hogyha valamiből nem tudnak lezárni akkor kell tenni osztályzót! Kutakodtam és ezt találtam! A példa csak példa, nem a tényleges dolog!!
2017. febr. 7. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Magyarul semmi értelme annak amit írtál.
2017. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!