Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetk van esélyem valamel...

Szerintetk van esélyem valamelyikbe?

Figyelt kérdés
A II. Rákóczi ferenc gimnázium rajz szakát ill. A Szabó lőrinc gimi NYEK kéttannyelvűjét jelöltem be. Szerintetek 70 pontos központival 4.8 átlaggal van esélyem? Előre is ködzi🙂

2017. febr. 7. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Húú, bőven :D Mindkét suliba már kevesebb átlaggal is felvettek embereket. Írom, hogy mi a minimum.

Szabó Lőrincbe 50-55 központi + 4,5 körüli átlag

Rákócziba max hozott pontok mellé 55 központi. Szóval bőven van esélyed mindkettőbe, sok sikert a szóbelikre!

2017. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi🙂🙂
2017. febr. 7. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársamat tavaly kitűnőként 68 pontos felvételivel be sem hívák szóbelire sem a rákócziba.
2017. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az nem tudom, hogy lehetett, mert több ismerősömet is 58-60 központival vették fel őket + kitűnővel. Egy barátom nem volt kitűnő, simán felvették 67 pontos felvételivel és max. szóbelivel :))
2017. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Múlt hétfőn volt a szóbelim (behívtak☺)

96 pont volt az alsó határ és nekem 118 pontom volt🙂nagyon jol sikerult azt mondták h nagyon tehetséges vagyok sztem 48-49 pontot fogok rá kapni😊😊izgulok pénteken jon ki az ideiglenes😁

2017. márc. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!