Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni valamely...

Van esélyem bekerülni valamelyikbe?

Figyelt kérdés

Van esélyem bekerülni a Tóparti Gimnáziumba vagy a Vasváriba? (mind2 Székesfehérváron van)


5. év végén 4,5-ös tanuló voltam.

6.-ban a betegségem miatt rontottam 2,3,4-es tanuló voltam ugyanez 7.-ben.Most szeretnék javítani.



2016. okt. 4. 17:01
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Az 5.-ben illetve a 6.-ban kapott jegyeket ebben a 2 iskolaban nem nezik tehat csak a 7. ev vegi es 8. fel evi jegyek szamitanak. Ezeknek kene nagyon jonak lennie hiszen ez a 2 suli eleg eros. Ha tenyleg 2-es, 3-mas jegyeid is voltak 7. ev vegen akkor sajnos nem latok tul sok eselyt. Habar ki tudja, ha most felevkor nagyon jo jegyeid lesznek illetve ha egy nagyon jo felvetelit irsz akkor lehet azzal tudsz javitani a helyzeten de igazabol nem tudok semmi biztosat mondani... Nekem 7. ev vegen es 8. fel evkor 4-es, 5-os bizim volt a felvetelim meg majdnem 70 pontos lett es igy vegul felvettek a Vasvariba. A Topartirol mar nem igazan tudok nyilatkozni de azert remelem segitettem.

2016. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi utolag is :)
2017. jan. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!