Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg az...

Hogyan beszéljem ezt meg az irodalom tanárral? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is tisztában vagyok, hogy szerencsesek vagyunk hogy megkapjuk a tételeket, de kérdem én. Hogyan tanuljak meg minden egyes min14 oldalas tételt amit a kedves tanárnőnk kiad. Amikor megkerdeztem, hogy jó-e úgy, hogy ezt atdolgozom és a saját képességeimhez mérten mennyiségileg atszabom húzta a száját.

2017. febr. 7. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1, a tartalmát kell tudni nagyjából...

2, a 14 oldalnál valami nagyon nem stimmel. nekünk a leghosszabb volt 3 oldal.

3, egy tételnek olyannak kell lennie, hogy tartalmazza a lényeget, és az az adott időkeretben elmondható legyen

2017. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2017. febr. 7. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem emelt szintre voltak a tételeim 8-10 oldalasak, középszintre biztos nem kell ennyi... szerintem rövidítsd le azt, amit a tanártól kapsz, mert arra idő sem lesz, hogy az egészet elmondd :)
2017. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!