Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Januári államvizsga után...

Januári államvizsga után lehet március 31-ig diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés

Januárban államvizsgáztam, február 2-án megszűnt a hallgatói jogviszonyom. Szeptembertől beregisztráltam a Melo diákhoz és dolgoztam is náluk decemberig. Sajnos még nem találtam munkát, addig arra gondoltam, hogy vállalnék diákmunkát.

Próbáltam utánanézni, hogy meddig lehet diákmunkát vállalni, egyes oldalakon azt írják, hogy március 31-ig, más oldalakon január végét írnak. Ezzel kapcsolatban tudna valaki segíteni?


2017. febr. 9. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kiközvetít a diákszövetkezet menjél nyugodtan, Szerintem márc 31-ig mehetsz, addig van érvényes diákod. De lehet diákszövetkezete válogatja, hogy meddig közvetít ki. Biztos van, ami márc 31-ig.
2017. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Érdeklődtem a Melo diáknál, azt válaszolták e-mailben, hogy amennyiben van érvényes diákigazolványom vagy hallgatói jogviszony igazolásom, akkor dolgozhatok. Sajnos jogviszony igazolást már nem ad ki visszamenőleg az egyetem, a diákomat pedig le kellett (volna) adnom, azonban azt már októberben bemutattam a Melo diáknál, mikor meghosszabbítottam a tagságomat, így március 31-ig nem kérik újra.
2017. febr. 10. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben, mert van érvényes diákod márc 31-ig. Elég az egyik feltétel ezek szerint.
2017. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!