Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinuson mennyire tanítják...

Corvinuson mennyire tanítják meg az excelt?

Figyelt kérdés

Úgy láttam tantervben, hogy csak informatika I. van, de egy közgazdásznak a mai világban úgy gondolom alap dolog az excel tudás. Viszont úgy hallottam, hogy info I.-en csak nagyon alap dolgokat tanítanak és az is inkább elméleti.


A kérdésem: milyen infós tárgyak vannak még amin még excelt tanitanak?



2017. febr. 10. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy most mi van, de mikor én jártam oda, első félévben már eléggé belementek az Excelbe. (És igen, annak a kurzusnak is volt "semmire sem jó" elméleti része is bőven:S)
2017. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a későbbiekben sem tanultál több excelt? Nincs valamiféle info II.-szerű tárgy?
2017. febr. 10. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakot váltottam:), azért nem tudom:) - de mivel elég "befejezetlennek" tűnt az anyag, szerintem kellett, hogy valamikor, valahogy legyen valami folytatás is...
2017. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van Informatika II, Üzleti informatika, Alkalmazott informatika: üzleti modellek, Programozási gyakorlatok (Latex és MATLAB), Adatbáziskezelés a gyakorlatban, illetve idéntől a Statisztika I tárgynál is újravesszük az excelt. Tantárgyi adatlap szerint kellene lennie még egy Bevezetés a STATA használatába tárgynak is, de azt nem találom a Neptunban.
2017. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Informatikán elég ól megtanultuk az excelt (pénzügy és számvitel szakon voltam), szóval szerintem megtanultuk annyira, amennyire kell (még Visual Basic programozást is). Az alapok mindenképp megvoltak, így innen már egyedül is tovább lehet tanulni, ha vlaki jobban akarja tudni.


Mondjuk ez 4 éve volt már, azóta lehet változott az oktatás, illetve ha jól tudom, van olyan szak, ahol informatika csak e-learning-es oktatás keretében van, lehet, hogy ott kevésbé mélyen tanítják a dolgokat.

2017. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4-es az Informatika II. és a többi felsorolt tárgy szabváll? Nem látom a tantervben.
2017. febr. 10. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Én még K karosként tanulok HR szakon, nekünk e-learning volt az info és szerintem az alapokat bőven megadta, sőt. Egyébként igen, a felsorolt tárgyak szabadon választhatóak.
2017. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!