Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érti valaki a komplex/koordiná...

Érti valaki a komplex/koordinációs vegyületeket?

Figyelt kérdés
Egy hónapon keresztül hiányoztam suliból betegség miatt és kedden dolit írunk kémiából. Könyvünk nincs amiből tanulni tudnék, az meg édes kevés, ami az osztálytársam füzetébe van írva, összvissz 2 mondat elmélet, és gyakorlatból fogunk írni, de az elméletet sem értem. Neten csak nagyon szakszövegeket találtam. Nagyon szépen megköszönném, ha valaki elmagyarázná az egész témakört lebutítva, hogy megértsem, és ha válaszolnátok eközben a kérdéseimre. Tényleg nagyon hálás lennék. Ha valaki érti, és van egy kis szabadideje, kérem magyarázza el :) előre is köszönöm
2017. febr. 11. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Norbi
2017. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hahaha :D nem egyes dolgozatot szeretnék írni :D
2017. febr. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!