Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki, tudna segíteni? Olyan...

Valaki, tudna segíteni? Olyan kérdéseket kellene összeírnom, legalább 20-at amire úgy kell rákérdezni, hogy MI? Pl. Mi az a kipu? És a kérdésre a válasz.

Figyelt kérdés

Van egy olyan könyv, hogy mondd meg mi.

És nekem ilyesmi kérdések kellenének hétfőre. Nagyon remélem, hogy valaki tud segíteni. Eddig van 3. A segítséget előre is köszönöm!



2017. febr. 11. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazán nem értem, mi ebben a bonyolult.

De ha ennyire nincs fantáziád, akkor csapj fel egy lexikont (akár elektronikusat), és írogasd ki, ami szimpatikus.

2017. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Mi ebben a nehéz? Bármilyen szavakat lehet, mint pl. fa vagy virág? Nyiss ki egy értelmező kéziszótárat, vagy egyszerűen csak írj le random szavakat és írd be őket a google-ba.
2017. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Nem egyszerű kérdések kellenek hanem érdekességek ( pl. Történelem, biológia stb.)
2017. febr. 13. 07:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor is egy lexikon lapozgatása a legcélravezetőbb. Ott röviden le van írva a név is és a meghatározás is, ráadásul több tudományterületről is. Felcsapod a X. oldalon és beleolvasgatsz a címszavakba, és kiválasztod, amit TE érdekesnek találsz.
2017. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!