Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baján van a jelky-n es a...

Baján van a jelky-n es a bélán kivul olyan kozepsuli ahol van művészeti szak?

Figyelt kérdés

A jelkyrol nem sok jot hallottam a bela meg nekem tul ,,idegen"

Szoval igy ezt a kettot kizartam de ha ezek kozul kene akkor inkabb a bela

Ezeken kivul van valami olyan kozepiskola ahol van művészeti szak?



2017. febr. 12. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

bajai vagyok, de azt sem tudtam, hogy a Bélában van ilyen

ezek középsulik vannak nálunk (nem szubjektív sorrendben):


a legnevesebb 3 középsuli a Béla, a Frankel és a Szent László. a Bélának gondolom már utánajártál. a Frankel német suli, van egy szakközepes osztálya is, turizmus. a Szent Laci meg vallásos iskola, van sima gimije, egészségügy meg valami környezettel foglalkozó szaka is, azt most elfelejtettem

mindhárom suli klassz, általában jó osztályközösségek (semmi sem garantált) és az épületek sem omladoznak :D


aztán van a Türr, pénzügyi, gazdasági, informatika szakokkal. nem a legjobbak a diákok, durva a szecskáztatás

(és a listában lejjebb menve, csak rosszabbodik a helyzet)


utána jön a Bányai. huh. szakiskola: pincér, cukrász, eladó, talán szakács, szakközép: vendéglátóipar. a szakközép erősen kiemelkedik, de csak erős idegzetűeknek ajánlom ezt az iskolát


és végül holtversenyben, a Jelky és a Bereczki. azért tetted fel a kérdést, mert érdekel a jövőd... na, akik ide járnak, teljesen leszarnak mindent és csak azért mentek ide, mert örültek, hogy harmadszorra nem buktak meg nyolcadikban, aztán ezen felbátorodva jelentkeztek egy középiskolába.

a Jelkynek már utánanéztél, a Bereczkiben meg rendőr és földműves (nem tudom a szak pontos nevét, a lényeg, hogy traktorokat meg virágokat képzelj el) lehetsz



szerintem válaszd a Bélát. sok ismerősöm jár oda, az egyik csak áradozik róla. nekem is kicsit idegen egyébként, de hamar megszokja az ember :D


- egy Frankelos

2017. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh köszi :D
2017. febr. 13. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!