Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE TKK motivációs levél?

ELTE TKK motivációs levél?

Figyelt kérdés
Az elkezdés és a befejezés nekem mindig nagy gond az ilyen "fogalmazásoknál". Annyit találtam neten, hogy a címzett pályaalkalmassági vizsgálat bizottsága. Akkor úgy kezdjem, hogy Tisztelt bizottság! Felírjam külön hogy Címzett: Feladó: .... Ti hogyan fejeznétek be?

2017. febr. 13. 13:08
 1/2 D-Mano ***** válasza:

A motivációs levelemben én 2 éve nem írtam semmilyen megszólítást, hanem így kezdtem:

Motivációs levél (félkövéren, aláhúzva, nagyobb betűmérettel, utána valamennyi térköz), utána jött a szöveg maga: "Ezen motivációs levélben ismertetném, milyen élményk, tapasztalatok vezettek a ...stb:"


Amit ne felejts el az a fejlécezésa a szükséges adatokkal.

2017. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D-Mano ***** válasza:
*ja, igen a "Motivációs levél" még középre is volt igazítva.
2017. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!