Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen Szegeden az Ortutay...

Milyen Szegeden az Ortutay Gyula Kollégium?

Figyelt kérdés

Milyen a közösség?

Kötelező a tanulószoba? Ki lehet valahogy iratni magunkat?


Hogy néz ki az épület belülről? Tiszta hely???

Hallottam, nemrég lett modernizálva, de a tisztaság ettől függetlenül sem biztos, hogy garantált... ezért kérdezem.


ÉS mikor lehet a koleszba jelentkezni? Hogy / hol kell egyáltalán jelentkezni?



2017. febr. 13. 17:50
 1/4 anonim válasza:

A közösség elég jó, este mindig találsz csoportokat, akik vagy az épületek alatt beszélgetnek, vagy csocsóznak/billiárdoznak..

Én személy szerint ajánlom, összességben szerintem egy nagyon családias kollégium:)

A tanulószoba mindenkinek kötelező, 4.5-ös átlag alatt be kell járnod az erre kijelölt terembe (szilenciumidő kezdete 16 óra), ha megvan ez az átlag, akor is kötelező, de a gépterembe, könyvtárba, vagy saját szobában is tanulhatsz (Vagy csinálhatsz akármi mást, nem ellenőrzik, hogy pontosan mit is csinál xy a saját szobájában, a lényeg, hogy csöndbe maradj. Ha viszont el akarsz menni, a csoportvezetőddel kell egyeztetni)

Az épület maga elég tiszta, bár van néhány trehány ember..

2018. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi! Azota en is kollegista vagyok, egy eve.

Szerintem nem a legtisztabb hely, azaz nem lattam meg mas kolikat, de tisztabb lehetne.

Nekem joval 4.5 folott volt az atlagom, es mondta is a csoportvezeto, hogy szoljunk ha tanuloszoba ideje alatt megyunk valahova, de igazabol anelkul is el lehet menni.:)

A kozosseg pedig tenyleg nagyon jo, csaladias valoban. A jatektermet meg kar kihagyni😀😂

2018. jún. 27. 20:09
 3/4 anonim válasza:
eddig 2 éve vagyok itt. Sokat cigánykodnak , az előző 2 szombánknak omlott a fala, DE ezen felül baszó
2018. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
meg azok a művészek alkotásai a wc ben
2018. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!