Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolára/Egyetemre való...

Főiskolára/Egyetemre való jelentkezés meggondolása lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 helyet szeretnék beírni, ahol tovább szeretnék tanulni. Az első helyre egy erősebb iskolát írnék, a másodikra ennek az iskolának az egyik társiskoláját. Ám az erősebb iskolában még mindig nem vagyok biztos, és azt szeretném kérdezni, hogy miután kiderült, hogy felvettek az erősebb iskolába, de én idő közben meggondoltam magam, és ennek ellenére is a hozzám közelebbi társiskolába szeretnék járni, van e lehetőségem ezen változtatni?



2017. febr. 15. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ha az első helyre felvettek dönthetsz úgy, hogy nem iratkozol be, de akkor a másikba sem mehetsz, mivel oda nem vettek fel. Tehát akkor újra kell felvételizni.

2017. febr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. febr. 15. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De a sorrenden még egyszer, július 12-ig módosíthatsz, ha meggondolod magad.
2017. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nap végére sikerült ezt is kiderítettem. Köszönöm szépen a segítségeteket!
2017. febr. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!