Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valaki aki most vizsgázott...

Van valaki aki most vizsgázott vezetésből? Szerdán lesz az enyém és izgulok picit. Jo lenne valami segítség, hogy ti hogy nyugtatttátok magatokat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én kb 2 hete vizsgáztam, immáron másodszorra a forgalmin. Előtte nagyon izgultam, még jobban mint az első alkalommal mert ekkor még nagyon bennem élt az első vizsgám kudarca, meg ilyenek. De aztán még a második vizsgám előtt találtam a neten egy cikket, ami lényegében arról szólt, hogy a statisztikák szerint Nagy-Britanniában azok a vezetők, akik másodjára mentek át a forgalmi vizsgájukon, később jobb vezetőknek bizonyultak az utakon, mint azok, akik elsőre átmentek :D Mert kevésbé elbizakodottak és ezáltal kevésbé jellemző rájuk, hogy balesetek részesévé váltak, kevesebb büntetőpontjuk van a jogosítványukban, illetve kevésbé jellemző rájuk, hogy gyorshajtás miatt megbüntetik őket. Engem ez annyira megnyugtatott és reményt adott, hogy nem vagyok egy teljes reménytelenség, hogy már az első bukásomra is más szemmel kezdtem el tekinteni. Szinte már majdhogynem örültem, hogy ott megbuktam, mert így nekem is lehetőségem nyílt arra, hogy én is olyan vezető lehessek, aki beletartozik a statisztikák szerinti biztonságos vezetők közé.. :D Tudom, hülyeség ez és tisztában vagyok azzal, hogy attól, hogy nekem is másodikra lett meg a vizsgám, még egyáltalán nem garantált, hogy rám is igazak lesznek a fentebb említett dolgok, de mondom, ez nekem akkor is nagy megnyugvást adott. Mert innentől kezdve nem szégyelltem magamat, hogy megbuktam az elsőmön, és nem úgy indultam neki a másodiknak, hogy közben az előző bukásom stresszelt. Aztán végül át is mentem a második vizsgámon :)

Ha te is még az első vagy a második vizsgád előtt vagy, akkor ez alapján megnyugodhatsz te is, hogy nem dől össze a világ ha itt megbuksz. Mert lehet rossz érzés lenne, meg minden, de akkor neked is esélyed nyílik arra, hogy viszont a másodikon átmenj és erősítsd te is a brit statisztikákat:D

2017. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!