Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek a tesi tanáromma...

Mihez kezdjek a tesi tanárommal ha folyton szívat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy nekem gyenge a szívem születésem óta. (ez annyiból áll h nem szabad magam megerőltetnem)

Még év elején nem tesiztem jó pár hónapig mert már sokszor volt olyan hogy majdnem elájultam. Nem voltam felmentve tesiből magamtól döntöttem így. Tisztában volt vele a tanár hogy mi bajom van és egyszer csak bejelentette hogy bukásra állok. Mivel nem vagyok rossz tanuló nagyon nagyon sokat dolgoztam azután még olyanokat is csináltam amit nem szabadott. Szinte kiköptem a belem de ahelyett hogy 5-öst írt volna be beírt egy 1-est h minél rosszabbra álljak. Ez már nem egyszer volt. Közben meg lett a felmentési papírom ami annyiból állt hogy nem szabad futnom, ugranom, másznom, és emelnem. Magyarul szinte semmit. Ma futásból volt felmérés én ugyebár nem futhatok ezért egész órán ültem. És be lett írva nekem az 1-es felszerelés hiányért. De mihez öltöztem volna át? Az üléshez? Vagy velem van a baj???



2017. febr. 21. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg szüleidet, hogy menjenek be a tanárhoz, és kérdezzék meg, mi az elvárása veled kapcsolatban. Jó lenne, ha te is velük mennél, és hármasban beszélgetnétek. Ha nem szabad se futnod, se ugranod, se másznod, se emelned, számodra nincs túl sok értelme a testnevelés óráknak. Talán gyógytestnevelésre kellene járnod. Ha mégis a normál testnevelés órán kell részt venned, akkor kérjétek meg a tanárt, hogy az egyesek írkálása helyett állítson össze neked olyan feladatokat, amelyek orvosilag engedélyezettek.
2017. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kommunkikáció.

Menj oda hozzá és kérdezz rá nagy tisztelettel hogy mit kellene tenned ahhoz, hogy ne állj bukásra. Ha a pofádba röhög vagy valami ilyesmi akkor mehetsz az osztályfőnökhöz, igazgatóhoz, stb.

Ők meg fogják oldani ezt a helyzetet, mert az tényleg nem mehet tovább, hogy ilyen helyzetben is tesizned kell.


Vagy beszélj szüleiddel, hogy írjanak a tanárnak, vagy az osztályfőnöknek/igazgatónak, de én az előbbi megoldást ajánlom, mert nem árt az önbecsülésednek, ha Te oldod meg ezt a problémát. Máskor is Neked kell majd megdolgoznod a helyzetedért. ;)

2017. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Azért ez tényleg nem mehet így tovább mert nincs mibe belekötnie. Holnap beszélek vele és meglátom mi lesz...

2017. febr. 21. 17:33
 4/6 anonim válasza:
90%

azok a drága kedves tesitanárok...

az egyik barátnőm akinek baj volt a szívével egész éves tesi felmentést kapott, igazolták hogy a terhelés veszélyes lehet rá nézve. ezt ugye orvos adhatja. menj el a háziorvoshoz, mond el a panaszaid, talán utána átküld a kardiológiára ahol megvizsgálnak és ha jogosak a panaszaid kapsz felmentést.

én nem tudtam úszni és bevezették az úszást, oktatás nélkül. megakart buktatni a tanárom mert hogy fél tesin így nem veszek részt...megmondtam neki hogy amíg nincs oktatás addig esetemben nincs úszás. kettesekkel tanári kari nyomásra a többi tárgyból nyújtott teljesítményem miatt nem engedték neki hogy megbuktasson..így végeztem el a gimit :D ezt csak azért írtam le hogy nyomatékosítsam hogy a tesitanárok a legbunkóbbak a világon.

2017. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy alakult, kérdező? Beszéltél ma vele?
2017. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen beszéltem vele és majd ki kell találnom h mit csináljak amit értékelni fog. És igen a tesi tanárok kegyetlenek :D.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.:)

2017. febr. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!