Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz érettséginél, az...

Földrajz érettséginél, az első résznél (nem lehet térképet használni), ott el kell érni 10%-ot?

Figyelt kérdés
Németnél úgy tudom, így van, hogy mindegyik résznél min 10% kell és úgy lesz meg a 2-es. Lehet nem jól tudom... de ezt én is csak úgy hallottam. Tehát a kérdésem az lenne, hogy földrajznál (is) el kell érnem 10%-ot, az első résznél?
2010. máj. 9. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is jövőhéten érettségizel? Én is bizonytalan vagyok benne, de ha úgy vezsed az első rész csak 25 pontos és majd eléred annak a 10%át:D
2010. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*majdcsak
2010. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

háááát.. a földrajz nekem ugyan olyan nehéz mint az info és a többi.. nem tudtam mit válasszak, ráadásul teljesen mindegy volt, mert földrajzom, bioszom és még egy csomó tantárgy már nem volt nekem... alig ismerem Magyarországot, én inkább a természetföldrajzban vagyok jó.

Remélem meglesz! Köszi a biztatást :) sok sikert!

2010. máj. 9. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, de ha úgy vesszük ennél van a legnagyobb segítség(atlasz)

Sok sikert!Majd számolj be h h ment:D

2010. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem is érdekelnének a ponthatárok... am. sztem aki nem tanult még annak is meglesz a 2es mert nem valami nehéz elérni
2010. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!