Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A karinthy frigyes gimnázium...

A karinthy frigyes gimnázium német kéttannyelvűre mennyi volt tavaly az utolsó pont amivel felvettek? Mennyi esélyem van ugy hogy hozott pontok max felvételim 66pontos lett?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 07:09
 1/3 anonim válasza:
Nemtudom hogy mennyi volt pontosan de ez most lenyegtelen is mert ugy nez ki hogy jobbak lettek az idei kozpontik es ez a ponthatarokat is befolyasolja majd a tavalyihoz kepest...de ne izgulj, nekem rosszabb lett picit a kozpontim de 50pont volt amit altalanosbol hoztam es lett egy nagyon jo szobelim(elvoltam keseredve hogy mar ugysem vesznek fel de azert bemegyek szobelizni hogy ne hagyjam felbe es igy nem izgultam) ees most ittvagyok szoval ne aggodj...jofej tanarokkal fogsz szobelizni es csak nyugisaan sikerulni fog:)
2017. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jaa es ha erdekel meg valami irj nyugodtan privatba
2017. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül bekerültél?😀
2018. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!