Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem középszintű érettsé...

Történelem középszintű érettségi tételekre lenne szükségem. (? ) (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A 2017-es május-júniusi érettségi időszakban fogok középszintű történelem vizsgát tenni. Mivel felvidéki vagyok, ezért nálunk picit más a tételsor (hol több, néhol kevesebb), ezért szeretném, aki szintén most érettségizik vagy érettségizett és rendelkezik történelem tételekkel, valahogy eljuttatni hozzám. Tudom, Google a barátom, ezer helyen fent van a neten de jobb szeretném, ha olyan küldené el, aki biztos benne, hogy a tételek aktuálisak és nem tartalmaznak hamis adatokat. (Sajnos már pórul jártam egyszer hasonló helyzetben, ezért inkább óvatosabb vagyok).

Kiegészítő érettségit fogok tenni, mivel én tavaly már leérettségiztem, de nálunk Szlovákiában nem volt kötelező a történelem abban az iskolában ahova jártam (kereskedelmi akadémia), ezért ezt kihagytam, csak akkor még nem tudtam, hogy magyarországi egyetemre szeretnék menni, ezért muszáj még egyszer érettségiznem a felvételi pontok miatt. Remélem tudtok ebben nekem segíteni :)



2017. febr. 27. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!