Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt fel lehet...

3 hónap alatt fel lehet készülni a középszintű matematika érettségire?

Figyelt kérdés
1 éve érettségiztem és szeretnék javítani matekból mert nem vagyok megelégedve az eredményemmel. Szerintetek 3 hónap alatt fel lehet rá készülni? 3-4-est szeretnék. Tanácsokat is szívesen fogadok.

2017. febr. 6. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Megcsinálsz tisztességesen heti 2-3 korábbi érettségi feladatsort, valamint tanulsz rendesen akkor elérheted a céljaidat.
2017. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
studium generale oldalon fent vannak még külön témakörök szerint is részletes megoldás levezetéssel a feladatok matekból tovább youtube-n sefmatek videói is elég hasznosak illetve ha nem sajnálsz rá pénzt (bár viszonyítás kérdése...külön tanárnak összességében többet kellene fizetni) akkor fizess elő a matekmindenkinek.hu-ra
2017. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen
2017. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!:)

Ha komolyan veszed és fektetsz bele energiát akkor igen.

Ami nekem sokat segített: matektanárral beszéltük át az eddigi évek érettségi feladatait. (Én előkészítőre jártam a suliba, voltunk kb. 8an, és előtte hagyott időt megoldani az adott feladatot.) Ha valami nem volt világos, kis jegyzeteket írtam a feladatok mellé. Érettségi előtt nem sokkal itthon újra átnéztem a feladatokat és a pici jegyzeteket.

(Először (-> december-január környéke) a 3asért akartam küzdeni, majd ahogy egyre több feladathoz tartozó jegyzet született, kitűztem célul a 4est, és sikerült.:) De tényleg úgy kezdtem a felkészülést, hogy örültem volna a 3asnak. Szóval szerintem érdemes minden feladatot átnézni. Ja, egyébként a szórakozott fajtából vagyok, szóval nem volt olyan meglepő, de otthon hagytam a számológépem. xD Amit kaptam, azon a négy alapművelet ment. És így is sikerült, szóval tényleg megérte a gyakorlás!)

2017. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 1 hónap alatt kb felkészültem középre 4-es szintet hozva úgy hogy semmit nem tettem érte 4 évig:)

Szóval neked is meglehet:)

2017. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek! Igy mar picit megkonnyebbultem, hogy nem lehetetlen!:)
2017. febr. 7. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is utólag javítottam, igaz emelt szintre. Négy év alatt nem tanultam semmit így lett az alap középszintű érettségim 68%-os, majd 2 hónap tanulás után 83%-os lett az emelt. Szerintem simán fel tudsz rá készülni ennyi idő alatt.
2017. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!