Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évek óta foglalkoztat a...

Évek óta foglalkoztat a programozás, eddig nagyon szerettem, célként is kezeltem a jövőmre nézve, de az utóbbi időben (kb.3 hete) úgy érzem, hogy nem szeretném ezt csinálni. Nektek volt ilyen? Mit tettetek? Lett új célotok, maradtatok a réginél? 17/F

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 éves vagyok, 11.-es. Tök rosszul érzem magam emiatt, eddig volt célom, ami építette bennem a jövőképet úgymond, de egyik pillanatról a másikra teljesen elment a kedvem az egésztől. Azon gondolkoztam, hogy médiával tök szívesen foglalkoznék, újságírásban jó lennék az eddigi tapasztalatok alapján, évek óta imádok képeket szerkeszteni, jó a kommunikációs készségem, de egyszerűen se töriből, se irodalomból nem vagyok jó, ami kellene a továbbtanuláshoz ilyen téren. Mit tegyek szerintetek? Nektek van/volt hasonló tapasztalatotok?

2017. febr. 27. 17:15
 1/2 anonim válasza:
54%

Én is teljesen elvesztettem a motivációmat, annyi különbséggel, hogy én már x. félévemet végzem proginfó szakon. Most próbálgatok inkább progelmélettel foglalkozni, ami legalább annyira izgalmas, mint amikor az első programjaimat írtam. (ez nem trollkodás, lehet ezt szeretni)

[link]

a linket csakúgy itt hagyom, hátha megtetszik neked :D

2017. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem :)
2017. márc. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!