Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti otthagynátok az egyetemet...

Ti otthagynátok az egyetemet a helyembe?

Figyelt kérdés
Programtervező info szakon vagyok (3. félév) teljesen elhidegültem a szaktol,egyetemtöl...olyan szinten megutáltatta velem ,hogy legszívesebben most azonnal otthagynám a francba. Kezdjük ott hogy amit eddig tanultam annak a 20% ami ért is valamit, temérdek menyiségü elmélet, mivel diszlexiás vagyok nagyon nehéz magolnom és már odajutottam hogy 2 vizsgát már buktam és most fogok menni 3. jára. Én ugy indultam neki ennek az egyetemnek, szaknak hogy azt fogok tanulni amit hasznát veszek és reménykedtem benne hogy na majd következö félévbe talán lesz valami...de semmi.

2017. jan. 23. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3. félévre már nagyjából látnod kell, mit várhatsz a képzéstől, illetve mire lesz jó a diplomád. Ha "csak" a képzés nem tetszik, még gondold meg, ha már a szakma sem, akkor viszont hagyd ott!
2017. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
várd ki még.. bár nem programtervező info szakra járok, de sok szaknál az elején tényleg úgy tűnhet, hogy "nem tanulsz semmit", mivel a nagyon alap dolgokat is beléd akarják verni, aztán az utolsó félévekben jönnek a használhatóbb dolgok. Másrészt pedig gondolom nem azt vártad, hogy top kategóriás programozót faragnak belőled ugye? Arra a mesterképzések vannak.
2017. jan. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézd át újra az operatív tantervedet, hogy milyen tárgyakra számíthatsz, azokat pedig értékeld hogy kb mennyire lehetnek hasznosak. (előző voltam)
2017. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!