Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az országos kompetenciamérésné...

Az országos kompetenciamérésnél melyik a legjobb szint?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttek ki a 2016 májusában írt országos kompetenciamérések eredményei és én már rákerestem a kódommal az én elért eredményemre. A szövegértésben is meg a matematikában is a 4.szintben vagyok. Az osztályfőnököm mondott valamit ezekről a szintekről, hogy melyik a legjobb de már nem igazán emlékszem. Szóval, ha van valaki aki eltudná nekem magyarázni azt nagyon megköszönném. Melyik a legkivételesebb szint amibe bejuthatnak tanulók? Vagy hogy melyik az a szint amelyikbe ha már bejutsz, akkor már az átlagosnál okosabbnak számítasz? Köszönöm a válaszokat előre is és ha egy nagyon egyértelmű kérdést kérdeztem azért meg előre bicsánatot kérek!:D
2017. márc. 5. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
7. szint a maximum. Ugyanazon a skálán mérik a 6., 8., 10. osztályosokat, tehát az, hogy mi az átlagos, függ az életkortól és a tárgytól... Ha lekérded bármelyik iskola telephelyi jelentését, azokon szerepelnek az országos eloszlások.
2017. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma beszéltem az osztályfőmmel és elmagyarázta:D
2017. márc. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!