Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetnék el mesét írni?

Hogyan kezdhetnék el mesét írni?

Figyelt kérdés

Anno általános iskolában utáltam a fogalmazásokat, de mindig én írtam a legjobbakat. Magyarból mindig én voltam a legjobb, főleg irodalomból. Nem erőltettem meg magam annyira, talán ez lehet az erősségem. Szeretem a gyerekeket, szeretnék velük foglalkozni és egy ideje gondolkozom azon, hogy rövidebb meséket kellene írnom de nem tudom hogyan kezdhetnék hozzá vagy milyen szempontok vannak. Sosem írtam még könyvet és nem is foglalkoztam ilyesmivel. Egyelőre csak gyakorolni szeretném ezt, nincs tervben, hogy bármit is kiadjak vagy pénzt szerezzek vele. De jó lenne ha a saját meséimet adhatnám tovább a leendő gyermekeimnek, esetleg unokáimnak. Mindenképpen normális és nem elmebeteg meséket szeretnék írni. Kedveset, tanulságosat, amiben szeretet van, amitől talán jobb emberré válhatnak de izgalmas is számukra. Tudnátok tippeket, tanácsokat adni?

20 éves vagyok.


2017. márc. 6. 21:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!